Blog

Bebeksi sabun hakkında ne kadar bilginiz var? En güncel ve doğru bilgiler bu sayfada..

Sabunun faydaları ve yararları
Sabunun faydaları ve yararları

Normal marketlerden veya pazarlardan aldığımız sabunlar el yıkama ve temizlik işlemlerinde tercih edilir. Bizim sattığımız bebeksi sabun ürünü ise yüz bölgesi odaklı ve kişisel bakım için kullanılır.

Sabunun faydaları ve yararları yazısına gitmek için tıkla

Sivilce ve sabun
Sivilce ve sabun

Saf ve temiz bileşenleriyle bebeksi sabun ile yüzünüzde bulunan her türlü sivilce ve akne lekesini yok etmede ve temizlemede tercihiniz. Artık sivilce problemleri yaşamayacak ve sivilce neden olur, sivilce nasıl geçer gibi soruları kendinize sormayacaksınız.

Sivilce ve sabun yazısına gitmek için tıkla

Aloe vera ve şeffaf sabun
Aloe vera ve şeffaf sabun

Aloe vera, sıcak ve aynı zamanda kuru iklim şartlarında yetişmekte olan kaktüse benzeyen bir bitkidir. Aloe, ilaç yapımı için gerekli olan maddelerden iki tanesi olan jel ve lateksi üretmektedir. Aloe vera jeli, aloe bitkisinin yapraklarının iç tarafında yer alan açık ve jöleye benzeyen bir madde

Aloe vera ve şeffaf sabun yazısına gitmek için tıkla..

Reishi mantarı
Reishi mantar ve kişisel bakım

4000 yıllık bir geçmişe sahip olan reishi mantarı özellikle Çin, Kore ve Japon kültürlerinde sık rastladığımız bir isim. Reishi mantarı son zamanlarda büyük ilgi toplayan, kahvelerden anti-aging kremlerine karşı bir çok ürünün içerisinde bulunan bir bitki.

Reishi mantarı ve kişisel bakım yazısına gitmek için tıkla..

Yüz ve cilt bakımı
Yüz ve cilt bakımı

Yüz bakımı ürünlerinin üretilirken Bebeksi Sabun markasının kullandığı ürünler de olduğu gibi doğal bitkiler ve doğal ürünler kullanılarak da bakım ürünleri üretilmekte. Kadınlar tarafından daha çok kullanılan sabun ile cilt temizliği sağlanıyor.

Yüz ve cilt bakımı yazısına gitmek için tıkla..

Cilt hastaliklari nelerdir
Cilt hastalıkları nelerdir?

Cilt sorunları günümüzde çoğu insan da görülen bir sağlık sorunu haline geldi. Bu sorunlar kimi insanlar da doğuştan olurken kimi insanlarda ise sonradan meydana gelmekte. Sonradan meydana gelen cilt sorunlarının başlıca sebepleri arasında yaşlanmak, sağlıksız ve aşırı yağlı yiyecekler yemek, çok fazla güneşe maruz kalmak, kişisel bakım ürünleri kullanmamak gibi nedenler sayılabilir.

Cilt hastalıkları nelerdir? yazısına gitmek için tıkla..

Cilt temizliği nasıl yapılır?

Öncelikle elimizi güzelce yıkıyoruz sonra yüzümüzü bol suyla yıkıyoruz sonra bebeksi sabunu yüzümüze yavaşça ovalayarak sürüyoruz. Sürerken dikkat etmemiz gereken durumlar var, mesela gözlerimize sürmüyoruz, burnumuzun iç kısımlarına sürmüyoruz, kulaklarımızın içine sürmüyoruz..

Cilt temizliği nasıl yapılır? yazısına gitmek için tıkla..

Sac sagligi icin neler yapmali
Saç sağlığı için neler yapmalı?

Bir çok faydaya yarayan bu sabunlar aynı zamanda saçların dökülmesi ve beyazlamasını da önlemekte. Ayrıca bu tip sorunlarla karşılaşan insanlara yönelik yapılan anketler ve çalışmalar da bize gösteriyor ki sabun, şampuana karşı daha çok güven veriyor.

Saç sağlığı için neler yapmalı? yazısına gitmek için tıkla..

Sabun nasil yapilir
Doğal sabun yapımı

Sabun kimyasal bir madde gibi gözüksede mutfakta ya da evinizde kolaylıkla yapılabilir. İhtiyaç duyacağınız şeyler ise kostik çözelti ve zeytinyağı. Bu iki maddeyi bildiğimiz yemek yapar gibi karıştırarak tepkime sokacağız sonrasında katı halde oluşacak.

Doğal sabun yapımı yazısına gitmek için tıkla..

Ogansia sabun
Ogansia sabun

Size özel olan oganisa sabun sivilce, leke sorunu yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış Reishi Mantarı yağı içeren ve tamamen doğal olan Ogansia sabun ile sizin de cildiniz pürüzsüz, temiz olacak.

Ogansia sabun yazısına gitmek için tıkla..

Ogansia el kremi
Ogansia el kremi

Hassas ciltler için özel olarak üretilmiş bir ürün. El ve parmaklardaki çatlakları giderme, deriyi nemlendirme işlemleri için Ogansia el kremi kullanılmalıdır.

Ogansia el kremi yazısına gitmek için tıkla..

Ogansia duş jeli
Ogansia duş jeli

Banyo tek başına yetmez. Banyodan çıktıktan sonra cildi nemlendirmek ve temizlemek için bir duş jeline ihtiyaç var. Bu konuda da en iyisi Ogansia duş jeli. Hem sağlıklı hem ucuz.

Ogansia duş jeli yazısına gitmek için tıkla..