Ogansia duş jeli

Ogansia duş jeli

Haftada en az 2 kez alınması önerilen duş ve banyo tek başına yeterli olmuyor. Banyodan çıktıktan sonra deriyi temizleme ve nemlendirme işlemleri yapmak gerekiyor, işte tam bu ihtiyaç için hazırlanmış Ogansia duş jeli hem erkek hem kadınlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Duş sonrası jel kullanmak çok önemli bir seçim

Ogansia duş jeli nedir?

Yukarıda söylediğimiz gibi duş veya banyo tek başına yetmez. Gerek öncesinde gerek sonrasında cildi ve deriyi tazelemek, temizlemek ve nemlendirmek için ogansia duş jeli kullanılmalıdır. Duş jeli katı bir madde değildir, sıvı ve akışkan olarak üretilir ve su ile karıştırılarak kullanılması gerekir.

Bir paket ürün 285 ml olup sadece duş ve banyo işlemleri için üretilmiştir. Başka yerde kullanmayınız..

Duş jeli nasıl kullanılır?

Duş jeli, duştan önce veya sonra kullanılır diye net bir kaide yok. Siz ne zaman istiyorsanız ya da cildiniz ne zaman uygunsa o zaman kullanmalısınız. Zaman farketmez ama kullanım şekli herkes tarafından aynı olmalı, işte buraya dikkat. İstediğiniz miktarda bir duş jelini aldıktan sonra ıslak lif üzerinde köpürtünüz. Daha sonra bol su ile durulayıp cildinize temas ettiriniz.

Duş jeli olarak alıp farklı bir amaç için kullanmak olmaz. Bu bir krem ya da nemlendirici bir jel değildir, duş öncesi veya sonrası sizin isteğinize kalmış zamanda kullanılması gerekir. Bu her duş için kullanılacağı anlamına da gelmez

Duş jelinin etkisi pek fazla gözükmez. Sadece banyo sürecini hafifletmek ve deriyi duş aşamasına alıştırmak, duş sonrası cildi nemlendirmek amacıyla kullanılır. Düzenli kullanılması yönünde bir durum da yoktur, istenilen duşta kullanılabilir.

Ogansia duş jeli

Ogansia duş jeli satın al

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız veya siparişi verdiğiniz ogansia duş jeli 5 gün içerisinde tarafınıza MNG kargo ile teslim edilir. Telefondan veya bilgisayardan verdiğiniz sipariş sonrası müşteri temsilcilerimiz sizinle Whatsapp üzerinden iletişime geçecektir, kargo teslimatı ve diğer bilgilerin verilmesinden sonra gerek ürünün nasıl kullanılacağı gerekse diğer bilgiler olsun ücretsiz olarak teknik destek hizmeti sunulmaktadır.