Ogansia el kremi

Ogansia el kremi

Elimizi her gün her yere temas ettiriyoruz. Bunun sonucunda el ve parmaklarda çatlaklar oluşuyor. Ogansia el kremi bu konuda en büyük yardımcınız olacak. Dış etkenlerden koruyarak kolayca yıpranan elleriniz artık daha sağlıklı ve temiz olacak.

Ogansia el kremi nedir?

El kremi diyince akla ilk gelen vazelin oluyor şüphesiz. Vazelin varken neden bunları almaya gerek var düşüncesine kapılmış olabilirsiniz ama ogansia el bakım kremi diğerlerinden farklı bir ürün. Hassas cilde sahip, ellerinde çatlaklar oluşan ve nemlendirme ihtiyacı olanlar için üretilmiştir. İçerisinde paraben ve katkı maddesi içermez. Tamamen organik

Bir paketi 75 ml olan bu ürün sizin için özel üretilmiş. Ellerinizdeki çatlakları gidermek için bu ürün süper!

El kremi nasıl kullanılır?

El ve parmak bölgesinde istediğiniz noktaya günde 2 kez uygulamanız gerek. Genelde sabah ve akşam olarak kullanılması tavsiye edilir. Parmak aralarına, el derisine ve diğer bölgelere hafif masaj yapar gibi uygulanmalıdır. Su ile temas etmeden zaman içerisinde kuruması beklenmelidir.

Uygulama esnasında kremin sürüleceği bölge önceden belirlenmeli ve ne çok fazla ne de çok az krem kullanılmalıdır. Yeteri kadar miktarı belirlenen bölgeye sürmek gerekli.

Faydasını ve etkilerini görmek için her üründe olduğu gibi el kreminde de sürekli bir kullanım alışkanlığı olması lazım. Bu şekilde devam ettikten sonra ürünün yansıması ortalama 1 ila 2 ay içersinde belli olacaktır.

Ogansia el kremi satın al

Normal piyasa şartlarına göre daha uygun fiyatlarla web sitemizde satış yapmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte vereceğiniz sipariş sonrası Whatsapp üzerinden size kargo süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. MNG Kargo aracılığıyla en geç 1 hafta içerisinde siparişini verdiğiniz ürün evinize kadar teslim edilecektir. Hem satın alma, hem bilgilendirme aşamalarında Whatsapp teknik destek hattımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.