Ogansia sabun

Ogansia sabun

Kişisel bakım önemli bir konu. Hangi sabunu kullandığınız, yüzünüzü ve cildinizi nasıl temizlediğiniz önemli bir kriter, bu detaylar aslında sizi siz yapıyor. Herkesin tercih ettiği ya da normal olan ürünler sizin için uygun olmayabilir, her cilt ve beden kendine göre hassasdır. İşte bu nedenle size en uygun ürün Ogansia sabun. Kullanın, mutlaka faydasını göreceksiniz..

Ogansia sabun nedir?

Cilt bakımı dedik, yüz bölgesi ve sivilceleri temizlemek hepimizin ortak isteği. Ama bu tam olarak nasıl olacak? Marketten ya da oradan buradan alınmış bir sabun, kişisel bakım ürünü işimizi çözer mi? Hayır. Size özel olan oganisa sabun sivilce, leke sorunu yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış Reishi Mantarı yağı içeren ve tamamen doğal olan Ogansia sabun ile sizin de cildiniz pürüzsüz, temiz olacak.

Bir paketi 100 gram olan bu ürün tam sizin aradığınız nitelikte. Yumuşak bir cilt isteyen herkes kullanmalı!

Oganisa sabun nasıl kullanılır?

Sabunu hangi bölgede kullanacaksanız (yüz, el, boyun ve diğerleri..) öncelikle orayı suyla hafif şekilde ıslamak gerek. Daha sonra aldığınız sabun ürününü bir çember-daire çizer gibi yukarıdan aşağıya, soldan sağa doğru hareket ettirmelisiniz. Bu işlemi hızlı yapmamalı, yavaş ve sakin olarak gerçekleştirmelisiniz.

Uygulanacak bölgede yara ya da herhangi bir rahatsızlık varsa dikkat etmek gerekli. Bu konuda uzman bir yetkiliden veya aile doktorunuzdan yardım alabilirsiniz.

Tavsiye edilen kullanım süresi düzenli olmasıdır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanıldığı taktirde beklenen geri dönüş süresi 3 hafta ila 4 hafta arasında değişmektedir.

Bebeksi sabunun faydaları saymakla bitmez ama herkesin söyleyip etkisini gördüğü 2 temel işlem var;

  • Yara ve akne izlerini yok ediyor
  • Cilde yumuşaklılık ve esneklik kazandırıyor

Ogansia sabun satın al

Web sitemiz üzerinden kredi/banka kartı bilgilerinizle istediğiniz kadar bebeksi sabun satın alabilirsiniz. Sipariş sonrası bilgilendirme amaçlı mail adresinize ve telefon numaranıza ileti gönderilecektir. Sistem üzerinde siparişiniz görüntülenince Whatsapp üzerindne sizinle iletişime geçilecektir, burada MNG kargo takip numarası ve sipariş hakkında bilgiler paylaşılacaktır. Whatsapp destek hattımızı daha sonra da her türlü bilgiyi almak için kullanabilirsiniz..